Oferta

Na wykonaną usługę malowania proszkowego udzielamy od 2 do 5 lat gwarancji

 


Używamy wyłącznie wysokiej klasy materiałów malarskich posiadających niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Na życzenie Klienta w celu dodatkowego zabezpieczenia malowanych elementów przed korozją oraz wydłużenie okresu gwarancji zalecamy zastosowanie podkładu antykorozyjnego. W szczególności dotyczy to elementów malowanych narażonych na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych przy zastosowaniu farb zewnętrznych.


Wykonujemy powłoki we wszystkich kolorach ujętych w międzynarodowej systematyce RAL, również o grubej lub drobnej fakturze powierzchni, matowe, błyszczące lub metaliczne, a także powłoki w wykonaniu fasadowym.

Maksymalna wielkość detalu 12 m x 2.6 m x 1.7 m

Wykonujemy obróbkę strumieniowo- ścierną (piaskowanie lub śrutowanie) jako jeden z elementów przygotowania powierzchni detalu przed polakierowaniem lub jako samodzielną usługę.
Jest ona szczególnie przydatna do obróbki stali szlachetnych, odlewów aluminiowych i żeliwnych, a także elementów karoserii w procesie renowacji. 

Przygotowanie detalu przed lakierowaniem odbywa się przy użyciu specjalnych preparatów odtłuszczających i fosforanujących, a nie w rozpuszczalnikach, co gwarantuje doskonałą przyczepność powłoki do powierzchni detalu.

Wykonujemy pełne chromianowanie dla detali aluminiowych przy użyciu preparatów niemieckiej firmy Nabu

 

Transport przy większych zleceniach jest darmowy

Script logo
Design odreki.eu